Züccaciye ve ev tekstilinde +2 taksit!

Sektör: Züccaciye ve Ev Tekstili Marka: Sektör

Nasıl Kazanırım? Züccaciye ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Bonus üye işyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +2  taksit kampanyası geçerli olacaktır.

Katılmak için: Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için " EVET EVTEKSTIL " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

1 Ekim 2015 - 3 Ocak 2018

Diğer Bilgiler

  • Kampanya züccaciye ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Bonus üye işyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +2 taksit kampanyası geçerli olacaktır.
  • Miles&Smiles kredi kartları ve American Express 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde kampanyaya dahildir. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır. Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Ekspres Limit ve ödül puan kullanımı ile yapılan işlemler dahil değildir. Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express Card ve American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card,Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus Card’lar dahildir.
  • Flexi, müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET EVTEKSTIL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr , Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.