Özdilek'te elektronik alışverinize 6 taksit!

Sektör: Elektronik Marka: Özdilek

Nasıl Kazanırım Kampanya dahilinde Özdilek’ten  elektronik ürün alışverişlerinde  2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.

Katılmak için Flexi ile katılım için ilk harcamadan önce EVET OZDILEKELEKTRO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermelidir. 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

26 Ekim – 6 Aralık 2017

Diğer Bilgiler

  • Garanti Kredi Kartlarına özel “6 TAKSİT” kampanyası  Özdilek’te elektronik ürün alışverişlerinde  geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında 2 taksitle yapılan işlemlere +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 6 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
  • Tüm Garanti Bonus, Bonus Business, FLEXI, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fiba Bonus kampanyaya dahildir.
  • Money Bonus, Bonus Genç, Bonus Flexi, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET yazıp bir boşuk bırakıp OZDILEKELEKTRO yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms’nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları: www.flexi.com.tr
  • Cep telefonu satışlarında BDDK kararı gereği taksit yapılamamaktadır