Hotiç'te 7 Taksit!

Sektör: Ayakkabı Çanta  Marka: Hotiç

Nasıl Kazanırım? 7 taksitli satış için, Hotiç mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak İçin Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HOTİÇ yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

19 Ocak  2016 - 31 Aralık 2017

Diğer Detaylar

  • HOTİÇ mağazalarında Garanti Kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır. 
  • Garanti Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde HOTİÇ mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır. 
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus Business,  PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus ve ICBC Turkey Bonus Business dahildir. 
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.