Gittigidiyor.com’da 6 taksit!

Sektör: e-Ticaret Marka: Gittigidiyor

Nasıl Kazanırım? www.gittigidiyor.com'da 4 taksitli işlemlere +2 taksit kampanyası yapılacaktır.

Katılım İçin: Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, " EVET GITTIGIDIYOR " yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

01 Nisan 2015 - 31 Temmuz 2017

Diğer Detaylar:

  • Kampanya kapsamında en yüksek taksit sayısı 6 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus,Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kartlar, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve PTT Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +2 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, " EVET GITTIGIDIYOR " yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.