Doğa Koleji'nde Flexi'ye Özel +4 Taksit!

Sektör: Eğitim  / Marka: Doğa Koleji

Nasıl Kazanırım? Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Doğa Koleji okullarında geçerlidir. Kampanya 100TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.

Katılım İçin FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp OKUL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Geri dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır .

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

1 Nisan – 31 Ocak 2018

Diğer Detaylar

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Doğa Koleji okullarında geçerlidir. Kampanya 100TL ve üzeri peşin ve 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyada peşin işlemlere +6 taksit, taksitli işlemlere +4 taksit ve 2 ay erteleme imkanı sağlanıyor olacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Ticari  ,Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, PTT Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, ABank Bonus ve ICBC Turkey Bonus Card’lar dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabank Bonus, Fiba Ticari kartları ve ING Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde,  müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp OKUL yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS’undan yapılmalıdır.