Brooks Brothers'ta %10 Bonus!

Sektör: Giyim Marka: Brooks Brothers

Nasıl Kazanırım? Brooks Brothers’dan tek seferde 500TL ve üzerinde alışveriş yaparak kazanabilirsiniz.

Katılmak için: Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Brooks Brothers Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET BROOKS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

1-15 Mayıs 2017

Bonus Geçerlilik Tarihi:

1-30 Haziran 2017

Diğer Bilgiler

  • Bonus'a özel Brooks Brothers'da %10 Brooks Brothers Bonus kampanyası 1-18 Haziran 2017 tarihlerinde Brooks Brothers mağazalarından Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • %10 Brooks Brothers kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Haziran 2017 tarihine kadar sadece Brooks Brothers mağazalarında kullanılabilir. 30 Haziran 2017 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • Kazanılan Bonuslar sadece Brooks Brothers firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • %10 Brooks Brothers Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL Brooks Brothers bonus kazanabilir.
  • %10 Brooks Brothers Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex dahildir.
  • Kampanyaya Ticari kartlar, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles&Smiles kredi kartı, Miles& miles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus , ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Brooks Brothers Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET BROOKS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Ürün iadesi  ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.