adL’de 7 taksit

Sektör: Giyim  Marka: adL

Nasıl Kazanırım?  adL  ve adl.com.tr ‘de 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle Garanti posundan yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.

Katılmak için: Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET ADL" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

1 Mart – 28 Şubat 2017

Diğer Bilgiler

  • adL  ve adl.com.tr ‘de 7 taksit kampanyası kapsamında 3 taksitle Garanti posundan yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Bonus Business, American Express Business Card, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank  Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler  taksit kampanyasına dahil değildir.