Ödüller

Sizin kartınız olmayı hak eden Flexi ödülleri de hak etti!

Kullanıcılarına kendi alışveriş dünyalarını yaratma şansı sağlayan ve bu özelliğinden dolayı dünyada bir ilk olan Flexi, çıktığı günden bugüne sadece ülkemizde değil, uluslararası alanda da pek çok ödülün sahibi oldu.

Cards International; En İyi Yeni Kredi Kartı Ürünü

Flexi Card, 2006 Yılında Lanse Edilen En İyi Kredi Kartı (Best Launch in 2006) ödülünü aldı.

Kart sektörünün en prestijli yayınlarından biri olan Cards International'ın her yıl düzenlediği konferanslar kapsamında verilen ödüller, sektörün uluslararası alanda tanınmış danışmanları ve uzmanlarıyla birlikte VRL Knowledgebank'ın araştırma ekibi ve sektör yazarları tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda sahiplerini buluyor. 11 farklı kategoride verilen Cards International Global Awards, kredi kartı dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor.

GE Money; Fark Yaratan Yenilik

Flexi Card, General Electric Global Bank Card Forum Büyük Yenilik Ödülü’nü aldı.

GE Money; En İyi Yeni Ürün Lansmanı

Marketing-ist 2006; En Yenilikçi Yeni Ürün

2006 yılının başında çıkartılan Flexi Card Marketingist kapsamında Thinkmarketing 2006 Yenilikçi Ürün Ödülü’ne layık görüldü.

Karşılanmamış bir tüketici ihtiyacını fark ederek yenilikçi ürün, hizmet ya da pazarlama fikirleriyle bu ihtiyacı karşılayan markalara verilen bu ödül ülkemizin en önemli marketing ödülleri arasında gösteriliyor.