Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

Nakde sıkışana Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Flexi’de!

Flexi ile 500 TL’den başlayan Ücretsiz Taksitli Nakit Avansınızı 5-12 ay arası dilediğiniz taksit ve ödeme seçenekleri ile kullanın, tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın.

*İşte Flexi'nin size sunduğu Ücretsiz Taksitli Nakit Avans taksit seçenekleri:

Taksit Faiz
5 - 12 % 1,84

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans kullanabileceğiniz kanallar:

- Garanti İnternet

- Garanti Cep

- BonusFlaş

- Alo Garanti

- Garanti Paramatikleri

Detaylar:

 • Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Flexi’nizden nakit avans çekebileceğiniz gibi artık sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla geri ödeyebileceksiniz.
 • Taksitli nakit avans işlemini belirtilen adımları takip ederek en kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz.
 • 5 - 12 aylık taksitli nakit avans için aylık faiz oranı %1,84’tür.
 • 5 - 12 aylık taksitli nakit avans işlemlerinin kartınıza yansıtılan hiçbir ücreti bulunmamaktadır.
 • Taksitli nakit avans işlemlerinde %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmakta olup, bu oranlar faiz oranına dahil edilmemiştir.
 • Taksitli nakit avans işlemine son ödeme tarihine kadar ödeme yapılmadığı veya taksit tutarından daha az ödeme yapıldığı takdirde anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işler.
 • Erken Kapama ve Kısmi Kapama yapılması halinde kalan anapara üzerinden günlük mevcut nakit avans faizi işletilir.
 • Kısmi Ödeme yapılması halinde, kalan tutar dönem içine nakit avans işlemi olarak yansıtılır ve işlem tarihinden itibaren nakit avans faizi işletilir.
 • Erken Kapama veya Kısmi Kapama yapıldığında vadesi geçen taksitler için uygulanan faiz geri ödenmez.
 • Taksitli nakit avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama ve Kısmi Ödeme yapılamaz.
 • Döviz ve USD ödeme tipli kartlarda ise taksitli nakit avans çekilmesi halinde mevcut ekspres limit işlemlerindeki gibi TL ekstre edilir.
 • Taksitli nakit avans, işlem başına minimum 500 TL tutarında, maksimum 20.000 TL tutarında kullanılabilir. Garanti Paramatik'lerde ise 4000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Taksitli nakit avans işlemlerinde taksit tutarları ödeme planında belirtilen tarihte ekstrenize yansıtılır. Değişen hesap kesim tarihlerine göre taksit tarihleri değiştirilmez.
 • Taksitli nakit avans kapama işlemi sadece Alo Garanti'den yapılabilir. Paramatik, Garanti Cep veya Garanti İnternet'ten yapılan ödemeler taksitli nakit avansı kapatmaz. Nakit Avansı taksitsiz de kullanabilirsiniz.
 • Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, son ödeme tarihinize kadar, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit avans kullanımına ve limitiniz artış değerlendirmesine kapatılır ; bu ödeme davranışını bir takvim yılı içerisinde art arda üç defa yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.
 • Taksitli nakit avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir ve kalan borcunuzu minimum 2 ve maksimum ekstrelenmemiş kalan taksit adedi kadar yeniden yapılandırabilirsiniz veya borcunuzun tamamını erken ödeyebilirsiniz. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz indirimi yapılır. Erken ödeme için size en yakın Garanti Bankası Şubeleri veya 444 0 333 Çağrı Merkezi kanallarından başvuruda bulunabilirsiniz.
 

*​Örnek Ödeme Tablosu

Taksitlendirilecek Tutar Taksit Sayısı Taksit Tutarı Faiz Tutarı Toplam Ödenecek Tutar
1.000 TL 5 213,44 TL 67,20 TL 1.067,20 TL
1.000 TL 12 95,77 TL 149,26 TL 1.149,26 TL

*Verilen tutarlar vergiler dahil tutarlar olup ödeme tablosu Garanti Bankası kredi kartları ile yapılacak 1000 TL’lik taksitli nakit avans işlemleri için verilen örnek tablodur. 

*Belirtilen aylık taksit tutarı ve toplam geri ödenecek tutar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı ekstre'nin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla hesaplanmaktadır. Gerçek ödeme tutarları kredi kartı bazında hesap kesim tarihine göre küçük farklılıklar gösterebilecektir. Nihai geri ödeme planı Taksitli Nakit Avans kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.