Flexi Nasıl Yaratılır?

Kartını Kendin Yarat!

Hiçbir kalıba ve hiçbir pakete uymadığınızı düşünüyorsanız, birşeyler yaratmak hoşunuza gidiyorsa hiç durmayın flexi.com.tr, Garanti İnternet Şubesi'nde ve Garanti Bankası şubelerinde sunulan bu seçenek ile kartınızı 3 adımda yaratabilirsiniz. Üstelik dilerseniz Bonus kampanyalarından da kampanya katılım SMS'i göndererek ücretli olarak yararlanabilirsiniz.

1. Kampanyanızı Seçin

Kartınızı oluştururken ilk yapmanız gereken sizin için en uygun olan kampanyaya karar vermeniz. Aşağıda sizin için oluşturduğumuz 4 kampanya önerimizi bulacaksınız.*

  • Size en çok uyan kampanyayı seçin.
  • Ekstra taksit mi yoksa ekstra bonus mu istediğinize karar verin.
  • Seçmiş olduğunuz ekstra taksit veya bonus oranını belirleyin.

Taksit seçenekleri: +1,+2,+3 taksit

Bonus seçenekleri: +%0,4, +%0,8, +%1 bonus

Kampanya 1: Sektör Seçme

İstediğiniz sektörü seçin, seçtiğiniz sektörde ister ekstra taksit kazanın, ister ekstra bonus toplayın. Bu kampanya bonus program ortakları dahil tüm işyerlerini kapsar.

Örnek: Giyim sektöründe ekstra 1 taksit seçtiniz. Bonus'a 3 taksit yapan bir program ortağında alışveriş yapıyorsanız Flexi'nize 3+ekstra1=4 taksit yansır. Eğer progam ortakları dışında alışveriş yapıyorsanız bu Flexi'nize 1+1ekstra=2 taksit olarak yansır.

Kampanya 2: Firma Seçme

Sürekli alışveriş yaptığınız firmalar belliyse, istediğiniz sadece bu mağazalardan ekstra taksit veya ekstra Bonus kazanmaksa, bu kampanya tam size göre! Seçeceğiniz 3 firmada sürekli olarak ekstra taksit veya bonusdan yararlanın! (Bu kampanya Bonus Program Ortakları ve bunların dışındaki tüm işyerlerini kapsar.)

Örnek: 3 firmadan birini Bonus Program Ortağı seçtiyseniz ve ekstra 1 taksit istediyseniz, bu işyerinde Bonus'a uygulanan taksit sayısına ekstra 1 taksit eklenir. (Kampanya dönemlerindeki taksit miktarının değil, uygulanan standart taksit miktarının üstüne eklenir.) Eğer progam ortakları dışında bir firma seçtiyseniz bu Flexi'nize 1+1ekstra=2 taksit olarak yansır.

Kampanya 3: Ekstredeki En Yüksek Harcama

Her ay yaptığınız harcamalardan bir tanesi hep çok yüksek mi oluyor? Öyleyse size güzel bir önerimiz var! Bu kampanyayı seçtiğinizde, her ekstreniz kesildiğinde, o ekstre dönemi içinde yaptığınız en yüksek harcamanıza ister ekstra taksit, ister ekstra Bonus kazanıyorsunuz.

Örnek: Bu ay yaptığınız en yüksek harcama 600 TL (5 taksitli bir harcama ve ekstrenize bu ay 120 TL yansıyacak.) ise ve ekstra 1 taksit seçtiyseniz, bu harcamanıza 1 taksit daha eklenir (5+1ekstra=6 taksit) ve her ay 100 TL olarak ekstrenize yansır.

  • Her ekstrenizde sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır.
  • Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir.
  • Ekstrenizde en yüksek tutar daha önce yaptığınız bir alışverişin 2. veya daha sonraki bir taksidi olabilir. Ancak sadece o dönem yapılmış olan alışverişlere bakıldığından bu taksitler en son ekstrenizde kampanyaya dahil edilmez.
  • Düzenli ödemelere artı ödül / taksit verilmemektedir.

Kampanya 4: Anlık Kampanya

Tam olarak hangi firmayı seçeceğinize veya hangi sektörden fayda sağlayacağınıza karar veremiyorsanız ve istediğiniz zaman kampanyanızı kullanmak istiyorsanız size 1 ekstre dönemi içinde en fazla 3 hak olacak şekilde yıllık toplam 12 hak veriyoruz. İstediğiniz alışverişinizden sonra, 444 0 333 Alo Garanti ya da Garanti İnternet Şubesinde dönem içi işlemlerinizden alışverişinizi seçip ekstra taksit veya bonus hakkınızdan faydalanabilirsiniz.

Örnek: Bu kampanyayı seçtiniz ve ekstra 2 taksit belirlediniz. Daha sonra herhangi bir gün 3 taksit imkanı sunan Bonus Program Ortağı işyerinde alışveriş yaptınız. Ertesi gün dönem içi işlemlerinizden bu işlemi seçip +2 ekstra taksit kampanyasından yararlanabilir ve taksit sayınızı 5'e çıkartabilirsiniz. Bu harcamanızı Bonus Program Ortakları dışında bir işyerinde gerçekleştirip yine aynı işlemi yapsaydınız da 1+2 ekstra toplam 3 taksidiniz olacaktı.

  • Düzenli ödemelere artı ödül / taksit verilmemektedir.

2. Faiz ve Bonus Oranlarınızı Belirleyin

Size en uygun kampanyayı seçtikten sonra kartınızın finansal özelliklerini seçebilirsiniz. Faiz oranınızı, bonus oranınızı ve hatta paket ücretinizi siz belirlersiniz.

Faiz oranı

Kredi kartınızı kredilendirdiğinizde geçerli olacak olan faizi siz belirlersiniz. Belirlediğiniz faiz oranı kazanacağınız bonus oranını ve paket ücretinizi etkileyecektir.

Bonus

Bonus Program Ortakları dışında kazandığınız bonusu siz belirlersiniz. Bonus Program Ortaklarında da ekstra bonus ve taksit imkanlarından yararlanmaya devam edersiniz.

Paket Ücreti

Seçtiğiniz faiz oranı veya bonusa göre değişecek paket ücretini siz belirlersiniz. 

3. Kart Görselinizi Seçin

Kartınızın özelliklerine karar verdikten sonra, kart görselinizi de siz seçiyorsunuz. Size sunulan renk renk Flexi tasarımlarından birini, çeşit çeşit görsellerimizden en çok beğendiğinizi kullanabilir, veya kendi fotoğrafınızı kartınıza bastırabilirsiniz.

Akaryakıt, market, restoran, kuyum ve telekom sektörlerindeki harcamalarınız için ise taksit ve/veya öteleme opsiyonları uygulanamamaktadır. “Ekstredeki en yüksek harcama” kampanyasında ekstrenizdeki en yüksek harcama bu sektörlerden birine ait ise, paketinizdeki taksit opsiyonu, anılan harcamanızdan bir sonraki en yüksek uygun harcamanız için uygulanacaktır.  “Anlık kampanyada”  bu sektörlerdeki harcamalarınız hariç diğer sektörlerdeki harcamalarınız için ek taksit opsiyonundan yararlanabileceksiniz.

* Paketlerin yukarıda belirtilen kampanyalardan faydalanması için ilgili işlemin 50 TL altında ve 5000 TL üzerinde olmaması gerekmektedir.

** Yurt dışı harcamalarında sadece bonus fırsatından yararlanılabilir.